Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gramoz Gervalla - Zemra Digjet Por Nuk Flet Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Një mesazh ta kam dërgu
a do mundesh me lexu.
T'i kam shkru do fjalë të thjeshta
me t'tregu sa shumë të deshta.

Refren:
Zemra digjet, por nuk flet
qysh dashnia jonë kaq shpejt u tretë.
Hijen tënde s'e harroj
derisa dheu n'këtë jetë t'më mbulojë.

A pse t'deshta me t'vërtetë
shpirtin tim e ke lanë vetë.
Qysh i thojnë kësaj dashni,
jena nda pa pas arsy'.

Refren:
Zemra digjet, por nuk flet
qysh dashnia jonë kaq shpejt u tretë.
Hijen tënde s'e harroj
derisa dheu n'këtë jetë t'më mbulojë.


Ky tekst u dërgua nga Valja

Gramoz Gervalla - Zemra Digjet Por Nuk Flet
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Zemra Digjet Por Nuk Flet".
3. Video është e këngës "Zemra Digjet Por Nuk Flet", por nuk këndohet nga Gramoz Gervalla.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Gramoz Gërvalla:


Komente 0