Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gramoz Gervalla - E Kam Pa E Mos E Pafsha Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

sonte zemra krejt mu djek qyqek oo qyqek mos me dit sa jam tu vujt qyqek sonte jam tuj lujt.
e kam pa e mos e pafsha kurr ndashni une ma mos rafsha e du njerin e gabun kush dashuron edhe vun reff 2
sonte zemra flak mu kall oo qyqyek mos u ndal mos u ndal e bjer ma shpejt ta kalojm ket nat ma let
e kam pa e mos e pafsha kurr ndashni un ma mos rafsh e du njerin e gabun kush dashuron edhe vun reff 6


Ky tekst u dërgua nga  blera


Nuk kemi video për këtë këngë.
Gramoz Gervalla - E Kam Pa E Mos E Pafsha
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "E Kam Pa E Mos E Pafsha".
3. Video është e këngës "E Kam Pa E Mos E Pafsha", por nuk këndohet nga Gramoz Gervalla.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Gramoz Gërvalla:


Komente 0