Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gramoz Gervalla - Jeta Si Jeta Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  9

Shumë, shumë të kam dashtë
ilaç t'zemrës të kam pasë,
prej se u ndamë, jam i s'mut
dhimbja n'zemër s'ndalet kurrë.
Jo, jo, s'du me pa
jo, jo, s'du me ni.
Në një zemër nuk ka vend
për dy dashuri.

Refren:
Sot e një mijë vjet
botën me ma dhanë,
nuk e kisha ndërru
as me emrin tand.
O, jeta si jeta
ka rrugët e veta,
shpesh atje ku nisesh
nuk të çon e shkreta.


Ky tekst u dërgua nga Fitesa

Gramoz Gervalla - Jeta Si Jeta
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Jeta Si Jeta".
3. Video është e këngës "Jeta Si Jeta", por nuk këndohet nga Gramoz Gervalla.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

1

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Gramoz Gërvalla:


Komente 0