Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gramoz Gervalla - Sonte Zemra Krejt Mu Djeg Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Sonte zemra krejt m'u djeg
qyqek, o qyqek.
Mos me dit sa jam t'uj vujt
qyqek sonte jam t'uj lujt.

Refren:
E kam pa e mos e pafsha
kurrë n'dashni unë më mos rafsha.
E du njerin e gabu'm
kush dashuron edhe vu'n.

Sonte zemra flak m'u kall
o qyqek mos u ndal.
Mos u ndal e bjer më shpejt
të kaloj këtë natë më lehtë.

Refren:
E kam pa e mos e pafsha
kurrë n'dashni unë më mos rafsha.
E du njerin e gabu'm
kush dashuron edhe vu'n.


Gramoz Gervalla - Sonte Zemra Krejt Mu Djeg
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sonte Zemra Krejt Mu Djeg".
3. Video është e këngës "Sonte Zemra Krejt Mu Djeg", por nuk këndohet nga Gramoz Gervalla.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Gramoz Gërvalla:


Komente 0