Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gramoz Gervalla - Ishim Un E Ti Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.9 / Votuan:  8

Smundem me besu se
ndarja ka ndodh nuk
po bindem vet te grindem

Vetmia mka lon
ishim un e ti dy
zemra e nje shpirt
se mlendon dhe me harron
kurr nuk e kam prit

Pyte zemren ah me don
ah te thot po a te tho thot jo
a ne zemer me ke vra fol
njer her ta ni at za fol nje her sat jam gjall
se dhimbjes pa ty nuk i baj ball

Smundem me besu se ndarja ka ndodh
nuk po bindem vet te ngrindem
ishim un e ti dy zemra e nje shpirt
se mlendon e mharron kurr nuk e kam prit

Pyte zemren ah me don ah
te thot po ah te thot jo
ah ne zemer mke vra
fol nje her ta ni at za
fol nje her sat jam gjall
se dhimbjes pa ty nuk i baj ball

Ah ne zemer mke vra
fol njer her ta ni at za
fol nje her sat jam gjall
se dhimbjes pa ty nuk i baj ball


Ky tekst u dërgua nga liridonbalajGramoz Gërvalla
Renditja: Top 200
Publikimi: 03/12/2014


Gramoz Gervalla - Ishim Un E Ti
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ishim Un E Ti".
3. Video është e këngës "Ishim Un E Ti", por nuk këndohet nga Gramoz Gervalla.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Gramoz Gërvalla:


Komente 0