Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gramoz Gërvalla - Një Lot Ra Sot Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  1

Një unazë te unë ka mbet
s'vyshket se është me ar.
Ti m'ke bo me dit se ç'është vujtja
n'jetë për herë të parë.
Kjo unazë edhe një herë
u bë dëshmitarë.
Se një zemër asnjëherë
s'bëhet e lumtur me ar.

Refren:
Një lot ra sot, ti je fotografi
aty ku ishim t'buzëqeshur dikur unë dhe ti.
O Zot, o Zot, ti na ke në duart tua,
t'përqafoj, plagët e saj
të gjitha m'i jep mua.


Gramoz Gërvalla - Një Lot Ra Sot
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Një Lot Ra Sot".
3. Video është e këngës "Një Lot Ra Sot", por nuk këndohet nga Gramoz Gërvalla.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Gramoz Gërvalla:


Komente 0