Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gramoz Gërvalla - Krejt Tkan Rrejt Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


2x
Me mujt zemern me ma pa
Kurr prej meje si she nda
Me ate zotri se kishe nejt
Keq kam vujt por krejt t'kan rrejt

[REF. 2x:]
Je, je dashnija jeme
Nuk te ndaj kurr prej zemers
Haku le t'plasi
Prej inatit te plasin

2X
Fjalt e huja tkan mashtru
Te njejtat per ty mi thon mu
Un besoj ne zemern tem
Jo per ty nuk mun rrej

[REF. 2x:]
Je, je dashnija jeme
Nuk te ndaj kurr prej zemers
Haku le t'plasi
Prej inatit te plasin

[REF. 2x:]
Je, je dashnija jeme
Nuk te ndaj kurr prej zemers
Haku le t'plasi
Prej inatit te plasin


Gramoz Gërvalla - Krejt Tkan Rrejt
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Krejt Tkan Rrejt".
3. Video është e këngës "Krejt Tkan Rrejt", por nuk këndohet nga Gramoz Gërvalla.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Gramoz Gërvalla:


Komente 0