A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Gramoz Sulkaj

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Gramoz Sulkaj është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut. Më datë 7 Nëntor 2016, Gramoz Sulkaj publikon videoklipin "Tek Ti E Hodha Sevdane". Më datë 6 Shtator 2017, Gramoz Sulkaj publikon videoklipin "Gjeraqin E Vlores". Më datë 3 Nëntor 2017, Gramoz Sulkaj publikon videoklipin "Perendin Zgjova Nga Gjumi", në bashkëpunim me Bela. Më datë 7 Tetor 2019, Gramoz Sulkaj publikon videoklipin "Luaj Sorkadhe Luaj"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Cim Turtulli

Klajdi Topi

Rudin Misiri

Bardhi Zdrava

Astrit Belba

Ramadan Kllorgji

Pellumb Plaka

Polo Nexhipi

Alfred Selimi

Muharem Ramaj


Tags: Gramoz Sulkaj

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019