Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gramoz Sulkaj - Luaj Sorkadhe Luaj  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

07/10/2019

2019-10-07T11:08:32+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Luaj Sorkadhe Luaj" kënduar nga Gramoz Sulkaj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Gramoz Sulkaj i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Gramoz Sulkaj:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet