Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Nuk ka akoma asnjë votë

Grand është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Rolly

Kevi

Besmir Rudi

Zgjim Baraliu

Moz

Mejda

Festim Gerxhaliu

T4k

Fredi

Contraband Gotti

Tags: Grand


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet