Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Audio Kërko Video

Grand Master - S'te Harroj  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente

Asnjë Koment

19/09/2010

2010-09-19T07:48:37+00:00......... ...... ...... .........

Tash qe sjena bashk per ty jom ka menoj besom jom Ka vuj spo Muj ty T'harroj sa her pina qohem ftyra jote um Del perpara tani kur zgjohna e shoh qe jan veq andrra ...
Kur mendon ti Kujtom edhe mu Kujtoji ato koh kurr ti mke thon te du Athu qa po ndodh kshtu me jeten ton Pra vjet jon ka shkojin na dy bash spo jetojm Ti e din qe te du e nuk muj met harru E pys veten a te bjen naj her en men per muu Nese sem kujton ather un t'kujtoj ty Kudo qe te shkoj ti shoh ataa sy.. Pom vjen me bertit po veten pe maj Un ty pot kujtoj pja nisi po kaj Se pa ty skom jet tash e kom koptu Kthehu edhe ni her Zemra jem osht tut kerku...

Ref:(2x)

Pot kerkoj gjdo nat ti me ben ndihem rehat
Veq per nje gje ste harroj je ajo qe un mendoj...

Ne ty kam ra n'dashni Pse nuk me kupton kur e din se zemra jem vetem ty te don
Pot lutem shum ti me kupto se zemra ime vetem ty te do Jan ber shum dit e Jan ber shum muaj ti e di qysh un per ty un po vuaj Vuaj me lot ne sy mendoj veq per TY
Plas mendjen e lutem per TY
Jom perpjek me kon bashk tani esht e kot tani jemi larg e nuk shihemi dot Kur ishim bashk ishim t'lumtur po tash ka ndryshu e jemi te humbur e humbem gjithmon ne dashurin
Nje e keqe e zemres tem tash ka mbet tek ti
Spo muj me u pajtu me realitetin qe jemi larg veq kujtimet po mbesin...

Ref:(4x)

Pot kerkoj gjdo nat ti me ben ndihem rehat
Veq per nje gje ste harroj je ajo qe un mendoj...


Ky tekst u dërgua nga Mc.ja1
Më Shumë Këngë Nga Grand Master:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet