Audio

Grand Thugz - Muzike Rruge  (Feat. Big Basta)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/2010

2010-12-01T00:00:00

Featuring

Big Basta

Këngë e albumit:

"Hello"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Muzike Rruge" kënduar nga Grand Thugz.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Grand Thugz i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Grand Thugz:

Më Shumë...