Më mbaj mend (për 1 muaj)

Grande

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Grande është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 21 Shkurt 2020, Grande publikon videoklipin "Po Du Shum"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

A Link

Dashoni

V-Ton

Doni

MMG Babloki

Albo 06

Luxhi

Lavda

Tonchee

Don M1no

Tags: Grande


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet