Më mbaj mend (për 1 muaj)

Granit Ahmeti - Nisu Ne Det Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Aty ku jetoj në perendim km larg nga shpirti im
Sdua moj telefoni të na bashkoj
Me vetura me areoplan bëra plann vendin tim nisu nisu
nga kujdesi 1 takimm
nje valixhe tvogel vetëmm merre merre para meje zemren tende qele qele

Reff: Nisu ne det atje takohemi
po nuk u pam do te pervlohemi
nisu ne det atje do qmallemi vala mbi valë kur dashurohemi

Atyy ku jetoj nperendim km larg nga shpirti im duhet mojj 5 dogana ti kaloj me vetura me aeroplann bëra plann vendin timm nisu nisu e mu gjuaj në perqafim nje valixhe të vogel vetem merre merre para meje zemren tende qele qele
Reff: Nisu ne det atje takohemi po nuk u pam do te pervlohemi nisu ne det atje do te qmallemi vala mbi valë kur dashurohemi...


Ky tekst u dërgua nga  donushja

Granit Ahmeti - Nisu Ne Det
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nisu Ne Det".
3. Video është e këngës "Nisu Ne Det", por nuk këndohet nga Granit Ahmeti.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Granit Ahmeti:


Komente 0