Më mbaj mend (për 1 muaj)

Granit Ahmeti - 2 Per 1 (Feat. Alban Mehmeti)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

[Graniti]
Ne dy..ne dyyy shok te hershëm ishim bashk dhe sot nje femër mua dhe ty.. mua dhe ty na verboj si me sy ..tash ska me shoqëri

[Albani]
E qka kee qka të mundon e qan nje shoqëri..shok të kam e shok do t`jem por mos e harroo ,se qdo gjëë qdo gjë ketu fillon

Ref:[x2]
[Graniti]
Aspak s`me njeh joo telashe ti doo kte femer t`bukuuur se fiton jo kurr jo.

[Albani]
I fort po m`bëhesh flet sikur s`me njeh ti ajo me do veq mua dhe ket ti mir e di.

[Graniti]
Aspak s`me njeh jo telashe ti do kte femer t`bukuur se fiton jo kurr joo.

[Albani]
I fort po m`bëhesh flet sikur s`me njeh ti ajo me do veq mua dhe ket ti mir e dii.

[Graniti]
Kerkoojj kerkoj un nga ti larg saj te rriish
dhe mos tento mëë ne mes te hysh..qdo gje qe bej un qdo her ti e prish ik tash mos nderhyy.

[Albani]
Un ktu jam nese ke guxiiim eja mu afrooo ..ti me thua mos nderhyy mendjen dot s`ma ndryshon e di se mu me shum se ty me dëshiron.

Ref:2
[Graniti]
Aspak s`më njeh jo telashe ti do kte femer t`bukur se fiton jo kurr jooo..

[Albani]
I fort po m`bëhesh flet sikur s`më njeh ti ajo me do veq mua dhe ket ti mir e dii

Ref:2
[Graniti]
Aspak s`më njeh jo telashe ti do ktë femer t`bukur se fiton jo kurr jo.

[Albani]
I fort po m`bëhesh flet sikur s`më njeh ti ..ajo më do veq mua dhe kët ti mir e di...


Ky tekst u dërgua nga Walzzus


Nuk kemi video për këtë këngë.


Granit Ahmeti
Featuring: Alban Mehmeti
Publikimi: 08/04/2013


Granit Ahmeti - 2 Per 1
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "2 Per 1".
3. Video është e këngës "2 Per 1", por nuk këndohet nga Granit Ahmeti.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Granit Ahmeti:


Komente 0