Më mbaj mend (për 1 muaj)

Granit Ahmeti - Ishte Faji Im Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Veten e fajsova naten kur te lash
Ishte faji im qe me nuk jemi bashk
Te thash nuk te dua dhe se mori fund
Te genjeva ty por veten dhe me shum
Ref:
Emrin tend ne gjum po e therras
Esht mekat qe me me ty nuk jam
Emrin tend ne zemer e kam rujt
Shanc nuk ka te jem I tjeter kujt(2x)

Veten e fajsova dikur edhe tash
Per te gjitha fjalet qe ne sy ti thash
Te thash nuk te dua dhe se mori fund
Te genjeva ty por veten dhe me shum
Ref:
Emrin tend ne gjum po e therras
Esht mekat qe me me ty nuk jam
Emrin tend ne zemer e kam rujt
Shanc nuk ka te jem I tjeter kujt(3x)
Shanc nuk ka te jem I tjeter kujt


Ky tekst u dërgua nga Luraa

Granit Ahmeti - Ishte Faji Im
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ishte Faji Im".
3. Video është e këngës "Ishte Faji Im", por nuk këndohet nga Granit Ahmeti.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Granit Ahmeti:


Komente 0