Më mbaj mend (për 1 muaj)


Granit Ahmeti - Ma Ki Marr Zemren
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ma Ki Marr Zemren".
3. Video është e këngës "Ma Ki Marr Zemren", por nuk këndohet nga Granit Ahmeti.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Granit Ahmeti - Ma Ki Marr Zemren Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/03/2019

2019-03-01T18:00:06+01:00

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ma Ki Marr Zemren" kënduar nga Granit Ahmeti.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 21 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
21

DËRGO TEKSTIN
Më Shumë Këngë Nga Granit Ahmeti:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë