Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Granit Derguti

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  71
BIOGRAFIA: Granit Derguti është një këngëtar dhe autor këngësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Më datë 1 Maj 2016, Capital T publikon videoklipin "Thirrem N'telefon", në bashkëpunim me Granit Derguti. Muzika e këngës u punua nga Granit Derguti, teksti u shkrua nga vetë Capital T, ndërsa për orkestrimin u kujdes Granit Derguti, Mixey. Videoklipi u prodhua nga Macro Creative. Më datë 15 Korrik 2016, Granit Derguti publikon videoklipin "Edhe Niher". Muzika e këngës u punua nga vetë Granit Derguti, teksti u shkrua nga vetë Granit Derguti, n...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Profili

Snapchat

Profili

Twitter

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Kartolina (9)

8
6
0
8
9
0
0
0
0

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

Ernis Çili

Papush Sadiku

Xhustino Hasani

Stefan Marena

Verim Zendeli

Egland

Egzon Krasniqi

Besmir Metani

Denny

Sajmir Çili

Tags: Granit Derguti


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet