Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Official Video Kërko Video

Granit Derguti - Mufasa  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  3

Komente

Asnjë Koment

09/02/2019

2019-02-09T16:17:52+00:00

Muzika & Teksti:

Granit Derguti

Orkestrimi:

Florent BoshnjakuKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Mufasa" kënduar nga Granit Derguti.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Granit Derguti i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Granit Derguti:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet