Më mbaj mend (për 1 muaj)

Granit Haziri - Perjetesisht Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8

E pamundur bashk të jemi
Per shkak te rrethit jemi nda
Fati im ishe ti do të falja dashuri
Fati im ishe ti do të falja dashuri
Rf
Çmenduri nuk e di ku je ti
Më ke lan të shkretë fati im jetim
Çmenduri nuk e di ku je ti
Më ke lan të shkret fati im jetim

Dashurija ska mar fund
Qdo dit ënderroj per ty
Do të dua si atëher
Kur ishim ne fëmij
Do të dua si atëher
Kur ishim në fëmij
Granit Haziri
Publikimi: 30/01/2022
Muzika: Gramos Aliu
Teksti: Gramos Aliu
Videoklipi: Vula Films
Orkestrimi: Np RekordsGranit Haziri - Perjetesisht
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Perjetesisht".
3. Video është e këngës "Perjetesisht", por nuk këndohet nga Granit Haziri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Granit Haziri:


Komente 0