Më mbaj mend (për 1 muaj)

Granit Ismajli - O Dashni (Feat. Baboo Darabuka & Dj Benity)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

O’ Dashni, pasha jeten kshtu nuk bon
Me syte e zi, ma dridh zemren kur kalon
O’ Dashni, afroma buzen t’a kafshoj
Mos thuj jo, se une kurre
Hallall nuk ta boj.

Bon drite si hana,
Syte e bukur sikur zana,
Kur po t’a kana,
Mos m’thuj qe spo t’le nana.

Sa bukur sot je vesh,
Ma e embel je kur m’qesh, ooo

Ref.
O’ Dashni, pasha jeten kshtu nuk bon
Me syte e zi, ma dridh zemren kur kalon
O’ Dashni, afroma buzen ta kafshoj
Mos thuj jo, se une kurre
Hallall nuk ta boj.

Bon drite si hana,
Syte e bukur sikur zana,
Kur po ta kana,
Mos m’thuj qe spo t’le nana.

Sa bukur sot je vesh,
Ma e embel je kur m'qesh, ooo

Ref. (2x)
O’ Dashni, pasha jeten kshtu nuk bon
Me syte e zi, ma dridh zemren kur kalon
O’ Dashni, afroma buzen ta kafshoj
Mos thuj jo, se une kurre
Hallall nuk ta boj.


Granit Ismajli - O Dashni
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "O Dashni".
3. Video është e këngës "O Dashni", por nuk këndohet nga Granit Ismajli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Granit Ismajli:


Komente 0