Më mbaj mend (për 1 muaj)

Granit Ismajli & Dj Esco - Kallxoj Nanes Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Floket e zeza syte e zi po po (2x)
Vajze me ty kam ra n’dashni po po (2x)

Buzet e kuqe trupin zjarr po po (2x)
Nuk e lo nuse pa t’marre jo jo (2x)

Vajze e bukur ku po shkon oo oo (2x)
Kallxoj nanes kon pe don po po (2x)
Granit Ismajli
Renditja: Top 200
Publikimi: 01/09/2022
Teksti: Genc Prelvukaj
Video Produksioni: Black Fish Entertainment
Produksioni: Granit Ismajli
Solo: Blerim Haziri


Granit Ismajli & Dj Esco - Kallxoj Nanes
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kallxoj Nanes".
3. Video është e këngës "Kallxoj Nanes", por nuk këndohet nga Granit Ismajli & Dj Esco.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Granit Ismajli:


Komente 0