Më mbaj mend (për 1 muaj)

Granit Miftari - E Kam Harruar Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Kam qenë i mërzitur, para se prapë të takoja,
Ishe ti ajo që m'ke lëndu.

Mbeta i habitur, ndjenjave nuk ju besoja,
Kam mendu, se një ditë kam me t'harru!

Ref:
E kisha harruar, zërin si e ke,
E kisha harruar, si duken ata sy.

E kisha harruar, dhimbjen që ma dhe,
Por se kisha harruar, dashurinë për ty.

Vitet kishin ikur, kishte kohë pa u takuar,
Bukuria jote s'ka ndryshu.

Sa shume u pendova, pse nga ti isha larguar,
ah sa shumë unë me ty paskam gabu...

Ref:
E kisha harruar, zërin si e ke,
E kisha harruar, si duken ata sy.

E kisha harruar, dhimbjen që ma dhe,
Por se kisha harruar, dashurinë për ty.
Granit Miftari
Renditja: Top 200
Publikimi: 15/02/2017
Muzika: Valmira Maxhuni & Luaras Uka
Teksti: Luaras Uka
Orkestrimi: Feston Dumani
Video Produksioni: Men Media Pictures


Granit Miftari - E Kam Harruar
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "E Kam Harruar".
3. Video është e këngës "E Kam Harruar", por nuk këndohet nga Granit Miftari.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Granit Miftari:


Komente 0