Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Granit Shala

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1
  • Vendlindja:
  • Rogovë 
BIOGRAFIA: Granit Shala është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe tallava. Më datë 28 Mars 2018, Granit Shala publikon videoklipin "Lamtumirë". Teksti u shkrua nga vetë Granit Shala....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

ERO (Eroll Osmani)

Rrem Gjakova

Mejdi Tafaj

Besnik Sinani

Xhavit Lezi

Luan Qallaku

Faton Thaqi

Shkelzen Masholli

Besi Avdo

Jeton Murati

Tags: Granit Shala, Niti


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet