Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gravity Albania

Gravity Albania
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4
Këndon kryesisht: hip-hop

Gravity Albania është grup artistësh dhe grup autorësh dhe muzikantësh i njohur. Më datë 4 Korrik 2010, Gravity Albania publikojnë videoklipin "Streets On Lock".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë Koment


Komente 0