GRD
GRD

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}Biografia

BIOGRAFIA: GRD është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Në Maj 2008, GRD merr pjesë në Top Fest 5 me këngën "Sa Here Ne Club Shkojme", në bashkëpunim me Gloni. Në Maj 2015, GRD merr pjesë në Top Fest 12 me këngën "Ashtu Si Jam". Në Korrik 2020, GRD merr pjesë në Jehó 2020 me këngën "Ju S'jeni Gangsta"....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje» Dërgo Një Këngë »


Komente 0