Më mbaj mend (për 1 muaj)

Green Day - Unforgiven Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


(Billie Joe and The Go-Go's...BJ sings back up, and plays 2nd guitar)

Always tryinÂ’ to clean up my catastrophes
Taking full responsibility
Living my life like every day is the last
Remodeling the wreckage of my past

But when it comes to you
I know I said I do
But I donÂ’t, no I donÂ’t

YOUÂ’RE UNFORGIVEN SO GO ON LIVING
KNOWING THAT IÂ’VE UNFORGIVEN YOU
AND MY THANKSGIVING
CAME THE DAY I SAW IT WAS OKAY
TO UNFORGIVE YOU

Confessing every sin doesnÂ’t make me a saint
Even though itÂ’s obvious IÂ’ve changed
Once I forgave you but I did not forget
Now IÂ’m taking back everything I said

YOUÂ’RE UNFORGIVEN SO GO ON LIVING
KNOWING THAT IÂ’VE UNFORGIVEN YOU
AND MY THANKSGIVING
CAME THE DAY I SAW IT WAS OKAY
TO UNFORGIVE YOUNuk kemi video për këtë këngë.


Green Day
Publikimi: 01/01/2007


Green Day - Unforgiven
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Unforgiven".
3. Video është e këngës "Unforgiven", por nuk këndohet nga Green Day.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Green Day:


Komente 0