Më mbaj mend (për 1 muaj)

Green Day - 409 In Your Coffee Maker Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


I sit in the state of a daydream
With all of your words flying over my head
Even more time gets wasted in a daze

It should seem obvious to you
Your screams and cries are never going to work
And all of your time gets wasted in my daze

And I'm looking back now
At where I have gone wrong
And why I could not seem to get along
My interests are longing
To break through these chains
These chains that control my future's aim...
I dunno

I sit in the state of a day dream
With all of your words flying over my head
Even more times gets wasted
In a daze

Maybe I'm just too damn lazy
Or maybe I was just brainwashed to think that way
And all of your time gets wasted in my dazeNuk kemi video për këtë këngë.


Green Day
Publikimi: 01/01/2007


Green Day - 409 In Your Coffee Maker
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "409 In Your Coffee Maker".
3. Video është e këngës "409 In Your Coffee Maker", por nuk këndohet nga Green Day.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Green Day:


Komente 0