Më mbaj mend (për 1 muaj)

Green Day - D.U.I. Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Let's get drunk and go out driving
Let's see just how quickly we can go
Let's plowed and plow down some old lady
Let's go drink off the stereo

Let's go down and vomit out the window
Let's keep score of how many we've killed
Two tequila slammers off the dashboard
There's an alcoholic at the wheel

Careful when I'm taking this next corner
Don't want anybody wasting beer
Pass another lime and Corona
Too drunk to use my butt for shifting gears

Let's get drunk and go out driving
Let's do donuts in the cul-de-sac
Let's get drunk and go out driving
Whirling and we're never coming back

Whirling and we're never coming back

Whirling and we're never coming backNuk kemi video për këtë këngë.


Green Day
Publikimi: 01/01/2007


Green Day - D.U.I.
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "D.U.I.".
3. Video është e këngës "D.U.I.", por nuk këndohet nga Green Day.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Green Day:


Komente 0