Më mbaj mend (për 1 muaj)

Green Day - Good Riddance Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Haushinka is a girl with a peculiar name. I met her on the eve of my birthday. Did she know, before she went away, Does she know? But it`s too damn late.

This girl has gone far away. Now she`s gone.

All I have now is a memory to date. A cheap hat and cigarettes and a peculiar name. I didn`t know, I didn`t know before she went away. I know now, I know now and it`s too damn late.

Will she ever find her way? I`m too damn young to be too late, but am I? Yet again I`m kicking myself and I`ll be here in battle scars waiting for you.Nuk kemi video për këtë këngë.


Green Day
Publikimi: 01/01/2007


Green Day - Good Riddance
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Good Riddance".
3. Video është e këngës "Good Riddance", por nuk këndohet nga Green Day.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Green Day:


Komente 0