Më mbaj mend (për 1 muaj)

Green Day - Take Back Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


You pushed me once too far again
I'd like to break you freaking teeth.
Stick a knife in the center of your back.
You better grow some eyes in the back of your head.
I fight dirty, just like your looks.
Can't take, can't take, can't take anymore.

Take back, Take back, Take.

The taste of bad blood on the tip of my tongue.
An eye for an eye.
Gun for a gun.

Cold-cocked and I'm taking back what's mine.
Expect it when you're least expecting it.
No loss of love, the smell of regret.
Lights out
Can't take anymore

shoot


Nuk kemi video për këtë këngë.


Publikimi: 01/01/2007


Më Shumë Këngë Nga Green Day:


Komente 0


Green Day - Take Back
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Take Back".
3. Video është e këngës "Take Back", por nuk këndohet nga Green Day.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.