Më mbaj mend (për 1 muaj)

Green Day - Burnout Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


I declare I don't care no more
I'm burning up and out and growing BORED
In my smoked out BORING room
My hair is shagging in my eyes
Dragging my feet to hit the street tonight
To drive along these shit town lights

I'm not growing up
I'm just burning out
And I stepped in line
to walk amongst the DEAD

A pathy has rained on me
Now I'm feeling like a soggy dream
So close to drowning but I DON'T MIND
I've lived inside this mental cave
Throw my emotions in the grave
HELL,who needs them anyway

I'm not growing up
I'm just burning out
And I stepped in line
to walk amongst the DEAD

(Repeat many times)
Nuk kemi video për këtë këngë.


Green Day
Publikimi: 01/01/2007


Green Day - Burnout
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Burnout".
3. Video është e këngës "Burnout", por nuk këndohet nga Green Day.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Green Day:


Komente 0