Më mbaj mend (për 1 muaj)

Green Day - Chump Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

I don't know you
But,I think I HATE you
You're the reason for my misery
Strange how you've become
my biggest enemy
And I've never even seen your face

Maybe it's just jealousy
Mixing up with a VIOLENT mind
A circumstance that doesn't make much SENSE
Or maybe I'm just DUMB

You're the cloud hanging out over my head
Hail comes crashing down
welting my face
MAGIC MAN,EGOCENTRIC PLASTIC MAN
Yet you still get one over on me

Maybe it's just jealousy
Mixing up with a VIOLENT mind
A circumstance that doesn't make much SENSE
Or maybe I'm just DUMB
Nuk kemi video për këtë këngë.


Green Day
Publikimi: 01/01/2007


Green Day - Chump
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Chump".
3. Video është e këngës "Chump", por nuk këndohet nga Green Day.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Green Day:


Komente 0