Më mbaj mend (për 1 muaj)

Green Day - Emenius Sleepus Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


I saw my friend the other day and I don't know
Exactly just what he became
It goes to show
It wasn't long ago
I was just like you
And now I think I'm sick and I wanna go home

How have I been,how have you been
It's been so long
What have you done with all your time
And what went wrong

I knew you back when
And you ... you knew me
And now I think I'm sick and I wanna go home

Anybody ever say no?
Ever tell you that you weren't right?
Where did all the little kid go?
Did you lose it in a hateful fight?
And you know it's true

It wasn't long ago
I was just like you
And now I think I'm sick and I wanna go homeNuk kemi video për këtë këngë.


Publikimi: 01/01/2007


Më Shumë Këngë Nga Green Day:


Komente 0


Green Day - Emenius Sleepus
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Emenius Sleepus".
3. Video është e këngës "Emenius Sleepus", por nuk këndohet nga Green Day.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.