Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Green Day - Armatage Shanks

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Armatage Shanks".
3. Video është e këngës "Armatage Shanks", por nuk këndohet nga Green Day.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Green Day - Armatage Shanks  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/01/2007

2006-12-31T23:00:00+00:00Stranded...lost inside myself
My own worst friend
My own closest enemy
I'm Branded...maladjusted
Never trusted anyone
Let alone myself

I must insist
On being a pessimist
I'm a loner in a catastrophic mind

Elected the rejected
I perfected the science of the idiot
No meaning...no healing
Self loathing freak and introverted deviot

I must insist
On being a pessimist
I'm a loner in a catastrophic mind

Stranded...lost inside myself
My own worst friend
My own closest enemy
Elected the rejected
I perfected the science of the idiot

I must insist
On being a pessimist
I'm a loner in a catastrophic mind

I'm gettin' pisst
I'm a worthless pessimist
I'm a loner in a catastrophic mind


Më Shumë Këngë Nga Green Day:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet