Më mbaj mend (për 1 muaj)

Green Day - Jaded Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Somebody keep my balance
I think I'm falling off
Into a state of regression
The expiration date
Rapidly coming up
It's leaving me behind to rank

Always move forward
Going "straight" will get you nowhere
There is no progress
Evolution killed it all
I found my place in nowhere

I'm taking one step sideways
Leading with my crutch
Got a f*cked up equilibrium
Count down from 9 to 5
Hooray! We're gonna die!
Blessed into our extinction

Always move forward
Going "straight" will get you nowhere
There is no progress
Evolution killed it all
I found my place in nowhere

Always move forward
Going "straight" will get you nowhere
There is no progress
Evolution killed it all
I found my place in nowhere
Nuk kemi video për këtë këngë.


Green Day
Publikimi: 01/01/2007


Green Day - Jaded
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Jaded".
3. Video është e këngës "Jaded", por nuk këndohet nga Green Day.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Green Day:


Komente 0