Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Green Day - No Pride

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "No Pride".
3. Video është e këngës "No Pride", por nuk këndohet nga Green Day.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Green Day - No Pride  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/01/2007

2006-12-31T23:00:00+00:00I'm just a mutt
And nowhere is my home
Where dignity's a land mine
In the school of lost hope
I've panhandled for a life because
I'm not afraid to beg
Hand me down your lost and founds
Of second hand regret

You better swallow your pride
Or you're gonna choke on it
You better digest your values
Because they turn to shit
Honor's gonna knock you down
Before your chance to stand up and fight
I know I'm not the one
I got no pride

Sects of disconnection
And traditions of lost faith
No culture's worth a stream of piss
Or a bullet in my face
To hell with unity
Seperation's gonna kill us all
Torn to shreds and disjointed
Before the final fall

You better swallow your pride
Or you're gonna choke on it
You better digest your values
Because they turn to shit
Honor's gonna knock you down
Before your chance to stand up and fight
I know I'm not the one
I got no pride

You better swallow your pride
Or you're gonna choke on it
You better digest your values
Because they turn to shit
Honor's gonna knock you down
Before your chance to stand up and fight
I know I'm not the one

I got no pride...
Close your eyes and die...
I got no pride...
I got no pride...


Më Shumë Këngë Nga Green Day:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet