Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Green Day - Stuart And The Ave

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Stuart And The Ave".
3. Video është e këngës "Stuart And The Ave", por nuk këndohet nga Green Day.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Green Day - Stuart And The Ave  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/01/2007

2006-12-31T23:00:00+00:00Standing on the corner of
Stuart and the Avenue
Ripping up my transfer
And a photograph of you
You're a blur of my dead past and rotting existance
As I stand laughing on the corner of insignificance

Well,Destiny is dead
In the hands of bad luck
Before it might have made some sense
But now it's all f*cked up

Seasons change as well as minds
And I'm a two faced clown
You're mommy's little nightmare
Driving daddy's car around
I'm beat down and half brain dead
The long lost king of fools
I may be dumb
But I'm not stupid enough to stay with you

Well,Destiny is dead
In the hands of bad luck
Before it might have made some sense
But now it's all f*cked up

Well,Destiny is dead
In the hands of bad luck
Before it might have made some sense
But now it's all f*cked up

All f*cked up...
All f*cked up...


Më Shumë Këngë Nga Green Day:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet