Më mbaj mend (për 1 muaj)

Green Day - Stuck With Me Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


I'm not part of your elite
I'm just alright
Class structure waving colors
Bleeding from my throat
Not subserviant to you I'm just alright
Down classed by the powers that be
Give me loss of hope

Cast out... Buried in a hole
Struck down... forcing me to fall
Destroyed... giving up the fight
Well,I know I'm not alright

What's my price and will you pay it if it's alright?
Take it from my dignity
waste it until it's dead
Throw me back into the gutter
'Cause it's alright
Find another pleasure f*cker
Drag them down to hell

Cast out... Buried in a hole
Struck down... forcing me to fall
Destroyed... giving up the fight
Well,I know I'm not alright

Cast out... Buried in a hole
Struck down... forcing me to fall
Destroyed... giving up the fight
Well,I know I'm not alright
Nuk kemi video për këtë këngë.


Green Day
Publikimi: 01/01/2007


Green Day - Stuck With Me
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Stuck With Me".
3. Video është e këngës "Stuck With Me", por nuk këndohet nga Green Day.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Green Day:


Komente 0