Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Green Day - Best Thing In Town

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Best Thing In Town".
3. Video është e këngës "Best Thing In Town", por nuk këndohet nga Green Day.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Green Day - Best Thing In Town  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/01/2007

2006-12-31T23:00:00+00:00Come with me and let's go for a ride
Follow me to the other side
As I sit around and watch you pout

Cause I know that you're the
Best thing in town -- Best thing around
Best thing in town -- Best thing around

Running wild and always running free
Doing things that I have never seen
Eerie colors and all I see are sounds

Now I know that you're the
Best thing in town -- Best thing around
Best thing in town -- Best thing around

I'm seeing faces...
Of mysterys of the earth
I am not one ...
To the aggersions of my birth
Or go to stance...
Of houllinations I can't find
A missing peice...
Of a thought thats in my mind

Come with me and let's go for a ride
Follow me to the other side
As I sit around and watch you pout

Cause I know that you're the
Best thing in town -- Best thing around
Best thing in town -- Best thing around

Running wild and always running free
Doing things that I have never seen
Eerie colors and all I see are sounds

Now I know that you're the
Best thing in town -- Best thing around
Best thing in town -- Best thing around

(Billie mumbling:)
Sick and tired of all this wild SHIT!!


Më Shumë Këngë Nga Green Day:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet