Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Green Day - Reject

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Reject".
3. Video është e këngës "Reject", por nuk këndohet nga Green Day.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Green Day - Reject  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  2

Komente

Asnjë Koment

01/01/2007

2006-12-31T23:00:00+00:00Who the hell are you to tell me what I am
And what's my master plan.
What makes you think that it includes you?
Self-righteous wealth
Stop flattering yourself, 'cause when the smoke clears here I am.
Your reject all-American.

Sucking up you social sect, making you a nervous wreck.
To hell and back and hell again I've gone.
You're not my type.
Not my type.

What's the difference between you and me?
I do what I want, and you do what you're told.
So listen up and shut the hell up.
It ain't no big deal.
And I'll see you in hell, 'cause when the smoke clears here I am, your reject all-American.

Sucking up you social sect, making you a nervous wreck.
To hell and back and hell again I've gone.
You're not my type.
Not my type.
Not my type.
cause when the smoke clears here I am, your reject all-American.


Më Shumë Këngë Nga Green Day:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet