Më mbaj mend (për 1 muaj)

Green Day - Uptight Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


I woke up on the wrong side of the floor.
Made, made my way through the front door.
Broke my engagement with myself.
Perfect picture of bad health, another notch scratched on my belt.
The future just ain't what it used to be.

I got a new start on a dead end road.
Peaked, peaked out on reaching new lows.
Owe, I paid off all my debts to myself.
Perfect picture of bad health, another notch scratched on my belt.
The future's in my living room.

Uptight, I'm a nag with a gun.
All night, suicide's last call.
I've been uptight all night.
I'm a son of a gun.
Uptight I'm a nag with a gunNuk kemi video për këtë këngë.


Publikimi: 01/01/2007


Më Shumë Këngë Nga Green Day:


Komente 0


Green Day - Uptight
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Uptight".
3. Video është e këngës "Uptight", por nuk këndohet nga Green Day.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.