Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Green Day - Dui (Driving Under The Influence)
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dui (Driving Under The Influence)".
3. Video është e këngës "Dui (Driving Under The Influence)", por nuk këndohet nga Green Day.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Green Day - Dui (Driving Under The Influence)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/01/2007

2006-12-31T23:00:00+00:00[Lyrics by Tre Cool]

Let's get drunk and go out driving
Let's see just how quickly we can goooooo
Let's get ploughed and plough down some old lady
Let's just drink and bump the stereo

Let's go down and vomit out of the window
Let's keep score of how many we kill
Two tequila slammers on the dashboard
There's an alcoholic at the wheel

Careful when I'm taking this next corner
Don't want anybody wasting beer
Pass another lime and Corona
Too drunk to use my clutch when shifting gear

Let's get drunk and go out driving
Let's do prodies in the cul de sac
Let's get drunk and go out driving
We're going and we're never coming back


Më Shumë Këngë Nga Green Day:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë