Më mbaj mend (për 1 muaj)

Green Day - Maria Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


She smashed the radio with the board of education
Turn up the static left of the state of the nation

Turn up the flame, step on the gas
Burning the flag at half mast
She's a rebel's forgotten son
An export of the revolution

She is the first voice of the last ones in the line
She'll drag the lake to keep the vendetta alive

Bring in the head of the government
The dog ate the document
Somebody shot the President
And no one knows where Maria went?

Maria, Maria, Maria,
Where did you go?

Be careful what you're offering
Your breath lacks the conviction
Drawing the line in the dirt
Because the last decision
....is no.
Nuk kemi video për këtë këngë.


Green Day
Publikimi: 01/01/2007


Green Day - Maria
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Maria".
3. Video është e këngës "Maria", por nuk këndohet nga Green Day.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Green Day:


Komente 0