Më mbaj mend (për 1 muaj)

Green Day - Hold On Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


My mental stability reaches its bitter end
As I step to the edge
Of a shadow of a doubt
With my conscience beating
Like the pulse of a drum
that hammers on and on
As I reach the break of day
As the sun beats down
On the halfway house
Has my conscience beating
The sound in my ear
The will to persevere
As I reach the break of day

When you've lost all hope
And excuses
And the cheapskates and the losers
Nothing's left to cling on to
You gotta hold on...
Hold on to yourself

A cry of hope, a plea for peace
And my conscience beating
It's not what I want
For it's all that I need
To reach the break of day
So I run to the edge
Beyond the shadow of a doubt
With my conscience bleeding
Here lies the truth
The lost treasures of my youth
As i hold to the break of day
Nuk kemi video për këtë këngë.


Publikimi: 01/01/2007


Më Shumë Këngë Nga Green Day:


Komente 0


Green Day - Hold On
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hold On".
3. Video është e këngës "Hold On", por nuk këndohet nga Green Day.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.