Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Green Day - Shoplifter

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shoplifter".
3. Video është e këngës "Shoplifter", por nuk këndohet nga Green Day.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Green Day - Shoplifter  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/01/2007

2006-12-31T23:00:00+00:00Shoplifter, you'll never learn
When you comitt the crime
Shoplifter, you're getting burned
And now you gotta do the time

It's a 1 2 3 on the felony
Well not everything is free
Now that you said the community
It's the life of a burley thief

Theres nothing to stealing
Unless you're getting caught
But Jimmy caught stealing
Tryin' to take something you haven't got

Shoplifter, you'll never learn
What lies behind your back
Not a burgler or a bankrobber
But a kleptomaniac

Theres nothing to stealing
Unless you're getting caught
But Jimmy caught stealing
Tryin' to take something you haven't got

Shoplifter, you'll never learn
When you comitt the crime
Shoplifter, you're getting burned
And now you gotta do the time
And now you gotta do the time
And now you gotta do some time


Më Shumë Këngë Nga Green Day:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet