Më mbaj mend (për 1 muaj)

Green Day - It's Funny How We've Been Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


everybody else is doing it
like we never had a dance step before
surely, you can do it
baby, you're on another world

the smile you took from me is not easy
the moments we had together
is a part of me, it's my life
how funny we've been

how come we become good enemies
when i am always helping you
the memories we spent
always remember i'm here beside you

my hands though small is open for you
i looked for what we had done
i come to miss you all the time
you still lingers in my nameNuk kemi video për këtë këngë.


Green Day
Publikimi: 01/01/2007


Green Day - It's Funny How We've Been
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "It's Funny How We've Been".
3. Video është e këngës "It's Funny How We've Been", por nuk këndohet nga Green Day.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Green Day:


Komente 0