Më mbaj mend (për 1 muaj)

Green Day - Murder City Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Nuk kemi video për këtë këngë.

Desperate
But not hopeless
I feel so useless
in the murder city
Desperate
But not helpless
The clock strikes midnight
In the murder city

I'm wide awake
after the riot
This demonstration
of our anguish
This empty laughter
has no reason
Like a bottle
of your favorite poison

We are the last call
and we're so pathetic

Christian's crying
in the bathroom
And I just want to
bum a cigarette
We've come so far,
We've been so wasted
It's written
all over our facesPublikimi: 01/01/2007Më Shumë Këngë Nga Green Day:


Komente mbi këtë këngëGreen Day - Murder City
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Murder City".
3. Video është e këngës "Murder City", por nuk këndohet nga Green Day.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.