Më mbaj mend (për 1 muaj)


Nuk kemi video për këtë këngë.

Green Day - Love Me
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Love Me".
3. Video është e këngës "Love Me", por nuk këndohet nga Green Day.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Green Day - Love Me Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/01/2007

2006-12-31T23:00:00+01:00

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Love Me" kënduar nga Green Day.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 2 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
2

DËRGO TEKSTIN


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Stanaj - Love Me

I’ma make you a promise
Even heaven itself couldn’t hold me back
I will always be honest
I’ma give you my all, baby that’s a fact
Whenever you’re closed off
I’ma kick in the door to your heart
Whenever your head’s down
I’ll be the light in your darkest night
I’ma make you a promise
I will give you my love and I won’t hold back

REF.:
Love me, when I’m gone
Hold me, when I’m not strong
Show me, right from wrong
Trust me I’m all yours
Love me, when I fail
Hold me, when I get scared
Call me, I’ll be there
Trust me I’m all yours

It’s somethin’ special
I’ve never seen knives look like sparkling diamonds
You came to my rescue
And I was revived knowin’ you’ll be mine
When I’m closed off
You kick in the door to my heart
Whenever my heads down
You are the light in my darkest night

REF.:
Love me, when I’m gone
Hold me, when I’m not strong
Show me, right from wrong
Trust me I’m all yours
Love me, when I fail
Hold me, when I get scared
Call me, I’ll be there
Trust me I’m all yours

Will you love me when I’m gone?
Will you love me when I’m not strong?
Cause I love you all along

Love me, when I’m gone
Hold me, when I’m not strong
Show me, right from wrong
Trust me I’m all yours
Love me, when I fail
Hold me, when I get scared
Call me, I’ll be there
Trust me I’m all yours

Valton - Love Me

Love me Love me Love me ti bejbe
ti kurr ma thua sa e ëmbel je
Love me Love me Love me ti bejbe
ti kurr ma thua sa e ëmbel je


Turpin perfekt je krejt ok
E di qe si ti tjeter nuk gjej
sonte sonte du me pas une knej
kurr jemi bashk me ty Clubin e thej

Ardit Bexheti - Love Me

Nuk du tjetër, nuk du tjetër
je vetem ti je
zemrën edhe shpirtin tim e ke
jetës time, jetës time
ti kuptim i dhe
nuk bëjmë dot pa njëri-tjetrin ne

Se më je, më je, më je ti
çdo ndjesi për mua je ti
ti gjithmonë pranë vetes
do më kesh
mjafton vetëm të më duash
dhe sa herë të ma thuash
do ta them njësoj
dhe unë çdo herë

REF. 2x:
Love me, Love me
Love me, Love me
Love me, Love me

Nuk du tjetër, nuk du tjetër
je vetem ti je
zemrën edhe shpirtin tim e ke
jetës time, jetës time
ti kuptim i dhe
nuk bëjmë dot pa njëri-tjetrin ne

Sa më njeh, më njeh, më njeh ti
jam me ty aty ku je ti
s'do të them adio asnjëherë
Sa herë unë të kam lënduar
prapë unë të kam shëruar
dashuria ndodh vetëm një herë

REF. 4x:
Love me, Love me
Love me, Love me
Love me, Love me

Më shumë këngë me këtë titull:
Më Shumë Këngë Nga Green Day:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë