Më mbaj mend (për 1 muaj)

Green Day - The Forgotten Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Where in the world's the forgotten?
They're lost inside your memory
You're dragging on
Your heart's been broken
'Cause we all go down in history

Where in the world did the time go?
It's where your spirit seems to roam
Like losing faith to our abandon
Or an empty hallway from a broken home

Well, don't look away
From the arms of a bad dream
Don't look away
Sometimes you're better lost than to be seen
Don't look away
From the arms of a moment
Don't look away
From the arms of tomorrow
Don't look away
From the arms of a moment
Don't look away
From the arms of love
Green Day
Publikimi: 28/10/2012


Green Day - The Forgotten
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "The Forgotten".
3. Video është e këngës "The Forgotten", por nuk këndohet nga Green Day.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Green Day:


Komente 0